Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ubytování nad sklípkem, Valtice

Snadná online rezervace Ubytování nad sklípkem a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Valtice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ubytování nad sklípkem (Apartmány), ubytování ve Valticích, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ubytování nad sklípkem. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ubytování nad sklípkem může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ubytování nad sklípkem se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ubytování nad sklípkem vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.9

Ubytování nad sklípkem (Apartmány), Valtice

Střelecká 68, Valtice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Ubytování nad sklípkem
Ubytování nad sklípkem 1Ubytování nad sklípkem 2Ubytování nad sklípkem 3Ubytování nad sklípkem 4Ubytování nad sklípkem 5Ubytování nad sklípkem 6Ubytování nad sklípkem 7Ubytování nad sklípkem 8Ubytování nad sklípkem 9Ubytování nad sklípkem 10Ubytování nad sklípkem 11Ubytování nad sklípkem 12Ubytování nad sklípkem 13Ubytování nad sklípkem 14Ubytování nad sklípkem 15Ubytování nad sklípkem 16Ubytování nad sklípkem 17Ubytování nad sklípkem 18Ubytování nad sklípkem 19Ubytování nad sklípkem 20Ubytování nad sklípkem 21Ubytování nad sklípkem 22Ubytování nad sklípkem 23Ubytování nad sklípkem 24

Ubytování nad sklípkem je apartmán s terasou, který se nachází ve Valticích, 400 metrů od zámku Valtice.

Apartmán má posezení, kuchyňský kout, koupelnu a TV s plochou obrazovkou. Ubytování nad sklípkem zahrnuje také gril.

V okolí ubytování se můžete věnovat různým aktivitám včetně jízdy na koni, cyklistiky a rybaření. Ubytování nad sklípkem stojí 46 km od letiště Brno-Tuřany.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ubytování nad sklípkem)

Aktivity

Rybaření, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Aquapark

Jídlo a pití

Gril

Doprava

Parkování na ulici

Společné prostory

Zahrada, Venkovní nábytek, Prostory vhodné na piknik

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Zvuková izolace, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Ubytování nad sklípkem)

Příjezd od 13:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Ubytování nad sklípkem)

Informujte prosím Ubytování nad sklípkem o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.