Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ubytování Na Vinici, Valtice

Snadná online rezervace Ubytování Na Vinici a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Valtice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ubytování Na Vinici (Ubytování v soukromí), ubytování ve Valticích, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ubytování Na Vinici. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ubytování Na Vinici může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ubytování Na Vinici se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ubytování Na Vinici vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Ubytování Na Vinici (Ubytování v soukromí), Valtice

Sadová 1117, Valtice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Ubytování Na Vinici
Ubytování Na Vinici 1Ubytování Na Vinici 2Ubytování Na Vinici 3Ubytování Na Vinici 4Ubytování Na Vinici 5Ubytování Na Vinici 6Ubytování Na Vinici 7Ubytování Na Vinici 8Ubytování Na Vinici 9Ubytování Na Vinici 10Ubytování Na Vinici 11Ubytování Na Vinici 12Ubytování Na Vinici 13Ubytování Na Vinici 14Ubytování Na Vinici 15Ubytování Na Vinici 16Ubytování Na Vinici 17Ubytování Na Vinici 18

Ubytování Na Vinici nabízí ubytování v soukromí a nachází se v klidném prostředí mezi vinicemi, nedaleko cyklistické stezky vedoucí Lednicko-valtickým areálem. Wi-Fi je zde dostupné zdarma.

Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a k dispozici jsou také ručníky a ložní prádlo. Na zahradě je terasa s venkovním posezením zařízeným zahradním nábytkem. Hosté mohou využívat sdílenou kuchyň a jídelnu.

Ubytování Na Vinici je vzdálené 500 metrů od obchodu s potravinami a zhruba 1,2 km od restaurace a café baru. Na požádání je možné zařídit ochutnávku vín v rodinném sklípku.

Zámek Valtice se Salonem vín České republiky, kde probíhají celoročně degustace vín, můžete navštívit ve vzdálenosti 1 km. Ubytování leží 7 km od zámku Lednice i městských lázní a v okruhu do 17 km od historického Mikulova, Svatého kopečku a Pálavy.

Za 5 minut odtud dojdete k nejbližší autobusové zastávce a na vlakové nádraží Valtice-město to máte 20 minut pěšky. Na místě lze zdarma zaparkovat.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ubytování Na Vinici)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Služby na recepci

Turistické informace

Společné prostory

Terasa, Zahrada, Společná kuchyně, Venkovní nábytek

Různé

Všechny prostory nekuřácké, Topení

Obecné podmínky (Ubytování Na Vinici)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Ubytování Na Vinici)

Informujte prosím Ubytování Na Vinici o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.