Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ubytování André 3***, Valtice

Snadná online rezervace Ubytování André a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Valtice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ubytování André (Penziony), ubytování ve Valticích, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ubytování André. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ubytování André může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ubytování André se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ubytování André vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.1

Ubytování André 3*** (Penziony), Valtice

Lázeňská 295, Valtice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Ubytování André
Ubytování André 1Ubytování André 2Ubytování André 3Ubytování André 4Ubytování André 5Ubytování André 6Ubytování André 7Ubytování André 8Ubytování André 9Ubytování André 10Ubytování André 11Ubytování André 12Ubytování André 13Ubytování André 14Ubytování André 15Ubytování André 16Ubytování André 17Ubytování André 18Ubytování André 19Ubytování André 20Ubytování André 21Ubytování André 22Ubytování André 23Ubytování André 24Ubytování André 25Ubytování André 26Ubytování André 27Ubytování André 28Ubytování André 29Ubytování André 30Ubytování André 31Ubytování André 32Ubytování André 33Ubytování André 34Ubytování André 35Ubytování André 36Ubytování André 37Ubytování André 38Ubytování André 39Ubytování André 40Ubytování André 41Ubytování André 42Ubytování André 43Ubytování André 44Ubytování André 45Ubytování André 46Ubytování André 47Ubytování André 48Ubytování André 49Ubytování André 50Ubytování André 51Ubytování André 52Ubytování André 53Ubytování André 54Ubytování André 55Ubytování André 56Ubytování André 57Ubytování André 58Ubytování André 59Ubytování André 60Ubytování André 61Ubytování André 62Ubytování André 63Ubytování André 64Ubytování André 65Ubytování André 66Ubytování André 67Ubytování André 68Ubytování André 69Ubytování André 70Ubytování André 71

Ubytování André se nachází v centru Valtic, v Lednicko-Valtickém areálu, který je na seznamu UNESCO. Nabízí apartmány a pokoje s bezplatným Wi-Fi a soukromé parkoviště zdarma.

Všechny apartmány a pokoje mají satelitní TV, posezení a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. V apartmánech nechybí ani dobře vybavený kuchyňský kout.

Nejbližší restaurace je hned vedle penzionu Ubytování André a obchod s potravinami je vzdálený 40 metrů odtud. Jen 10 metrů od penzionu najdete pekařství Bočinec.

V okolí můžete navštívit spoustu vinných sklípků. Na autobusovou zastávku U nemocnice je to 10 metrů a na vlakové nádraží Valtice 900 metrů.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ubytování André)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Gril, Víno/šampaňské

Doprava

Pronájem kol (za poplatek)

Společné prostory

Terasa, Zahrada, Venkovní nábytek, Venkovní krb

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště

Zázemí pro business

Společenské prostory

Různé

Rodinné pokoje, Klimatizace, Nekuřácké pokoje, Svatební apartmá, Zvuková izolace, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Ubytování André)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Ubytování André)

Informujte prosím Ubytování André o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.