Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Satlava Valtice, Valtice

Snadná online rezervace Satlava Valtice a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Valtice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Satlava Valtice (Apartmány), ubytování ve Valticích, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Satlava Valtice. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Satlava Valtice může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Satlava Valtice se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Satlava Valtice vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.4

Satlava Valtice (Apartmány), Valtice

Za radnici 111, Valtice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Satlava Valtice
Satlava Valtice 1Satlava Valtice 2Satlava Valtice 3Satlava Valtice 4Satlava Valtice 5Satlava Valtice 6Satlava Valtice 7Satlava Valtice 8Satlava Valtice 9Satlava Valtice 10Satlava Valtice 11Satlava Valtice 12Satlava Valtice 13Satlava Valtice 14Satlava Valtice 15Satlava Valtice 16Satlava Valtice 17Satlava Valtice 18Satlava Valtice 19Satlava Valtice 20Satlava Valtice 21Satlava Valtice 22Satlava Valtice 23Satlava Valtice 24Satlava Valtice 25Satlava Valtice 26Satlava Valtice 27Satlava Valtice 28

Šatlava Valtice se nachází ve Valticích, 200 metrů od zámku Valtice. Na místě lze zdarma zaparkovat.

K dispozici je kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, varnou deskou a rychlovarnou konvicí, ručníky, ložním prádlem a koupelnou s vanou nebo sprchou a fénem.

Na místě si můžete vypůjčit jízdní kola a v okolí se věnovat cyklistice a pěší turistice. Šatlava Valtice stojí 1,1 km od glorietu Kolonáda na Rajstně a 46 km od letiště Brno-Tuřany.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Satlava Valtice)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Doprava

Letištní transfer, Pronájem kol (za poplatek), Transfer na letiště, Transfer na letiště

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace

Obecné podmínky (Satlava Valtice)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Satlava Valtice)

Informujte prosím Satlava Valtice o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.