Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM, Valtice

Snadná online rezervace Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Valtice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM (Penziony), ubytování ve Valticích, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.9

Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM (Penziony), Valtice

Sadová 907, Valtice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM
Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 1Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 2Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 3Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 4Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 5Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 6Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 7Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 8Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 9Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 10Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 11Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 12Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 13Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 14Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 15Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 16Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 17Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 18Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 19Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 20Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 21Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 22Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 23Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 24Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 25Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 26Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 27Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 28Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 29Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 30Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 31Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 32Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 33Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 34Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 35Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 36Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 37Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 38Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 39Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 40Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 41Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 42Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 43Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 44Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 45Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 46Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 47Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 48Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 49Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 50Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 51Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 52Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 53Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 54Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 55Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 56Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM 57

Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM se nachází ve Valticích, 1,3 km od zámku Valtice.

Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou a k dispozici je bezplatné WiFi připojení.

Hosté mohou využít společenskou místnost a přímo v objektu se nachází také kosmetický salon.

V okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně cyklistiky a pěší turistiky. V penzionu Vám zajistí půjčení jízdních kol. Na letiště Brno-Tuřany je to 46 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Pokojová služba, Snídaně do pokoje, Možnosti snídaně

Bazén a wellness

Lázně a wellness, Masáže, Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Salón krásy, Péče o tělo, Zábaly těla, Relaxační místnost, Lázeňský/wellness balíček, Masáž zad, Masáž hlavy, Hodiny jógy

Doprava

Pronájem kol (za poplatek)

Služby na recepci

Turistické informace

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Společenská místnost

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Relaxační studio VERA s UBYTOVÁNÍM)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu