Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Pension Max Valtice, Valtice

Snadná online rezervace Pension Max Valtice a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Valtice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Pension Max Valtice (Penziony), ubytování ve Valticích, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Pension Max Valtice. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Pension Max Valtice může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Pension Max Valtice se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Pension Max Valtice vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9

Pension Max Valtice (Penziony), Valtice

21. dubna 462, Valtice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Pension Max Valtice
Pension Max Valtice 1Pension Max Valtice 2Pension Max Valtice 3Pension Max Valtice 4Pension Max Valtice 5Pension Max Valtice 6Pension Max Valtice 7Pension Max Valtice 8Pension Max Valtice 9Pension Max Valtice 10Pension Max Valtice 11Pension Max Valtice 12Pension Max Valtice 13Pension Max Valtice 14Pension Max Valtice 15Pension Max Valtice 16Pension Max Valtice 17Pension Max Valtice 18Pension Max Valtice 19Pension Max Valtice 20Pension Max Valtice 21Pension Max Valtice 22Pension Max Valtice 23Pension Max Valtice 24Pension Max Valtice 25Pension Max Valtice 26Pension Max Valtice 27Pension Max Valtice 28Pension Max Valtice 29Pension Max Valtice 30Pension Max Valtice 31Pension Max Valtice 32Pension Max Valtice 33Pension Max Valtice 34Pension Max Valtice 35Pension Max Valtice 36Pension Max Valtice 37Pension Max Valtice 38Pension Max Valtice 39Pension Max Valtice 40Pension Max Valtice 41Pension Max Valtice 42Pension Max Valtice 43Pension Max Valtice 44Pension Max Valtice 45Pension Max Valtice 46

Penzion Max Valtice nabízí zahradu s grilem a uzamykatelnou úschovnu kol. Dostupné je bezplatné Wi-Fi připojení.

Všechny jednotky zahrnují TV s plochou obrazovkou a koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem. Některé pokoje poskytují výhled do zahrady. K apartmá patří vinný sklep.

Pension Max Valtice má pro hosty k dispozici sdílenou kuchyni. Nejbližší restaurace je vzdálena 170 metrů a do nejbližšího café baru je to 700 metrů.

Využít lze službu půjčení jízdních kol. Na místě je k dispozici zpoplatněné soukromé parkoviště. Za poplatek lze také využít dopravu na letiště.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Pension Max Valtice)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Gril, Možnosti snídaně

Doprava

Letištní transfer, Pronájem kol (za poplatek), Letištní transfer (za poplatek)

Společné prostory

Zahrada, Společná kuchyně

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení

Obecné podmínky (Pension Max Valtice)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:30

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, JCB, Maestro, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Pension Max Valtice)

Informujte prosím Pension Max Valtice o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.