Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Nad Šťastným sklepem, Valtice

Snadná online rezervace Nad Šťastným sklepem a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Valtice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Nad Šťastným sklepem (Apartmány), ubytování ve Valticích, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Nad Šťastným sklepem. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Nad Šťastným sklepem může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Nad Šťastným sklepem se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Nad Šťastným sklepem vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Nad Šťastným sklepem (Apartmány), Valtice

Vinařská 039, Valtice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Nad Šťastným sklepem
Nad Šťastným sklepem 1Nad Šťastným sklepem 2Nad Šťastným sklepem 3Nad Šťastným sklepem 4Nad Šťastným sklepem 5Nad Šťastným sklepem 6Nad Šťastným sklepem 7Nad Šťastným sklepem 8Nad Šťastným sklepem 9Nad Šťastným sklepem 10Nad Šťastným sklepem 11Nad Šťastným sklepem 12Nad Šťastným sklepem 13Nad Šťastným sklepem 14Nad Šťastným sklepem 15Nad Šťastným sklepem 16Nad Šťastným sklepem 17

Nad Šťastným sklepem se nachází ve Valticích, 500 metrů od Chateau Valtice. Nabízí kuchyni a Wi-Fi zdarma.

Kolonáda na Reistně leží 600 metrů od apartmánu.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Nad Šťastným sklepem)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Nad Šťastným sklepem)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Nad Šťastným sklepem)

Informujte prosím Nad Šťastným sklepem o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.