Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Moderní byt v centru Valtic, Valtice

Snadná online rezervace Moderní byt v centru Valtic a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Valtice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Moderní byt v centru Valtic (Ubytování v soukromí), ubytování ve Valticích, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Moderní byt v centru Valtic. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Moderní byt v centru Valtic může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Moderní byt v centru Valtic se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Moderní byt v centru Valtic vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Moderní byt v centru Valtic (Ubytování v soukromí), Valtice

P. Bezruče 182/3, Valtice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Moderní byt v centru Valtic
Moderní byt v centru Valtic 1Moderní byt v centru Valtic 2Moderní byt v centru Valtic 3Moderní byt v centru Valtic 4Moderní byt v centru Valtic 5Moderní byt v centru Valtic 6Moderní byt v centru Valtic 7Moderní byt v centru Valtic 8Moderní byt v centru Valtic 9Moderní byt v centru Valtic 10Moderní byt v centru Valtic 11Moderní byt v centru Valtic 12Moderní byt v centru Valtic 13Moderní byt v centru Valtic 14Moderní byt v centru Valtic 15Moderní byt v centru Valtic 16Moderní byt v centru Valtic 17Moderní byt v centru Valtic 18Moderní byt v centru Valtic 19Moderní byt v centru Valtic 20Moderní byt v centru Valtic 21Moderní byt v centru Valtic 22Moderní byt v centru Valtic 23Moderní byt v centru Valtic 24Moderní byt v centru Valtic 25Moderní byt v centru Valtic 26

Moderní byt v centru Valtic se nachází ve Valticích. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště.

Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou, kávovar a rychlovarnou konvici. Standardem je vlastní koupelna koupelna s pantoflemi, fénem a toaletními potřebami zdarma.

Hosté si zde mohou zahrát tenis a v okolí se věnovat pěší turistice. Moderní byt v centru Valtic je vzdálený 400 metrů od místního zámku a 1,4 km od Kolonády na Reistně. Na letiště Brno-Tuřany je to 46 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Moderní byt v centru Valtic)

Aktivity

Tenisový kurt, Pěší turistika

Jídlo a pití

Víno/šampaňské

Doprava

Parkování na ulici

Obchody

Mini market v objektu

Různé

Nekuřácké pokoje, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Moderní byt v centru Valtic)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu