Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartmán Za radnicí, Valtice

Snadná online rezervace Apartmán Za radnicí a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Valtice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán Za radnicí (Apartmány), ubytování ve Valticích, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán Za radnicí. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán Za radnicí může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán Za radnicí se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán Za radnicí vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Apartmán Za radnicí (Apartmány), Valtice

Poštovní 84, Valtice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán Za radnicí
Apartmán Za radnicí 1Apartmán Za radnicí 2Apartmán Za radnicí 3Apartmán Za radnicí 4Apartmán Za radnicí 5Apartmán Za radnicí 6Apartmán Za radnicí 7Apartmán Za radnicí 8Apartmán Za radnicí 9Apartmán Za radnicí 10Apartmán Za radnicí 11Apartmán Za radnicí 12Apartmán Za radnicí 13Apartmán Za radnicí 14Apartmán Za radnicí 15Apartmán Za radnicí 16Apartmán Za radnicí 17Apartmán Za radnicí 18Apartmán Za radnicí 19Apartmán Za radnicí 20Apartmán Za radnicí 21Apartmán Za radnicí 22Apartmán Za radnicí 23Apartmán Za radnicí 24Apartmán Za radnicí 25Apartmán Za radnicí 26Apartmán Za radnicí 27Apartmán Za radnicí 28

Apartmán Za radnicí se nachází ve Valticích, 300 metrů od tamního zámku a 1,1 km od kolonády na Rajstně. K dispozici je Wi-Fi zdarma.

V kuchyni se nachází myčka nádobí a mikrovlnná trouba. Vlastní koupelna je vybavena toaletními potřebami a fénem. K dispozici je ložní prádlo a ručníky.

K oblíbeným aktivitám v okolí patří pěší turistika a cyklistika. Apartmán Za radnicí je vzdálený 46 km od letiště Brno-Tuřany.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán Za radnicí)

Aktivity

Cyklistika, Pěší turistika

Doprava

Parkování na ulici

Různé

Všechny prostory nekuřácké, Topení, Misky pro domácí mazlíčky

Obecné podmínky (Apartmán Za radnicí)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 13:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, JCB, Maestro, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu