Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartmán Valtice, Valtice

Snadná online rezervace Apartmán Valtice a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Valtice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán Valtice (Apartmány), ubytování ve Valticích, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán Valtice. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán Valtice může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán Valtice se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán Valtice vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Apartmán Valtice (Apartmány), Valtice

Petra Bezruče 182, Valtice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán Valtice
Apartmán Valtice 1Apartmán Valtice 2Apartmán Valtice 3Apartmán Valtice 4Apartmán Valtice 5Apartmán Valtice 6Apartmán Valtice 7Apartmán Valtice 8Apartmán Valtice 9Apartmán Valtice 10Apartmán Valtice 11Apartmán Valtice 12Apartmán Valtice 13Apartmán Valtice 14Apartmán Valtice 15Apartmán Valtice 16Apartmán Valtice 17Apartmán Valtice 18Apartmán Valtice 19

Apartmán Valtice se nachází ve Valticích, 400 metrů od zámku Valtice a 1,4 km od kolonády na Reistně.

K dispozici je ložní prádlo, ručníky a kuchyňský kout s ledničkou a myčkou nádobí.

Mezi oblíbené aktivity v okolí patří cyklistika a pěší turistika. Letiště Brno-Tuřany je vzdáleno 46 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán Valtice)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Obecné podmínky (Apartmán Valtice)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 13:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, JCB, Maestro, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán Valtice)

Informujte prosím Apartmán Valtice o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.