Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartmán Ema, Valtice

Snadná online rezervace Apartmán Ema a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Valtice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán Ema (Apartmány), ubytování ve Valticích, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán Ema. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán Ema může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán Ema se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán Ema vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.7

Apartmán Ema (Apartmány), Valtice

1.máje 617 , Valtice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán Ema
Apartmán Ema 1Apartmán Ema 2Apartmán Ema 3Apartmán Ema 4Apartmán Ema 5Apartmán Ema 6Apartmán Ema 7Apartmán Ema 8Apartmán Ema 9Apartmán Ema 10Apartmán Ema 11Apartmán Ema 12Apartmán Ema 13Apartmán Ema 14Apartmán Ema 15Apartmán Ema 16Apartmán Ema 17Apartmán Ema 18Apartmán Ema 19Apartmán Ema 20Apartmán Ema 21Apartmán Ema 22Apartmán Ema 23Apartmán Ema 24Apartmán Ema 25Apartmán Ema 26Apartmán Ema 27Apartmán Ema 28Apartmán Ema 29Apartmán Ema 30Apartmán Ema 31Apartmán Ema 32Apartmán Ema 33Apartmán Ema 34Apartmán Ema 35

Apartmán Ema se nachází v Lednicko-valtickém areálu chráněném UNESCO, 7 minut pěšky od centra Valtic a zdejšího zámku. Moderní apartmány mají k dispozici Wi-Fi zdarma, dvůr s dětským hřištěm a grilem.

Každý apartmán zahrnuje kuchyňský kout, TV a koupelnu se sprchovým koutem. Úschova jízdních kol a parkování je k dispozici zdarma.

Během 10 až 15 minut dojedete autem na zámky v Lednici, v Mikulově a do vinných sklepů. Restaurace, obchody, vlakové a autobusové nádraží jsou vzdálené 5 minut pěšky od hotelu.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán Ema)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Gril

Společné prostory

Zahrada, Venkovní nábytek

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení

Obecné podmínky (Apartmán Ema)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán Ema)

Pro zajištění rezervace je nutné uhradit zálohu bankovním převodem. Apartmán Ema vás po rezervaci kontaktuje s dalšími informacemi. Informujte prosím Apartmán Ema o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.